متوسطه دوره ی اول دخترانه مفید

اخبار > کارزار اول، مربوط به پلاک هفت


  چاپ        ارسال به دوست

کارزار اول، مربوط به پلاک هفت

شهر ما پر از آدم های مختلف است. آدم هایی مثل من و شما. آدم هایی از گذشته و آینده. اسم خیابان ها، موزه ها، پادشاه ها، داستان های کوچه و پس کوچه ها! هر جایی را که می‌گردیم رد پایی از انسان‌هایی مثل من و شما پیدا می‌کنیم. انسان‌هایی که شاید گاهی گوشششان بیشتر شنوای درد دیگران بوده و یا چشمشان پیرامونشان را دقیقتر می کاویده... 
چرا فقط بعضی از آدم‌ها ماندگار می‌شوند؟ آن‌ها دنبال چه چیزی بوده‌اند؟ کسانی که به طریقی اطرافشان را دگرگون کرده اند!
این هفته قبل از هرچیز با هم به پارک طالقانی می‌رویم تا کمی بیشتر با هم آشنا شویم. سپس، برای پیدا کردن جواب سوال‌هایمان به باغِ‌کتاب می‌رویم. با پرویز تناولی، مجسمه ساز، نقاش، پژوهشگر و مجموعه‌دار ایرانی آشنا می‌شویم و از گالری آثار او بازدید می‌کنیم. بعد از آن، به گروه‌های سه نفره تقسیم می‌شویم و به مصاحبه و تهیه گزارش خبری مشغول می‌شویم. سعی می‌کنیم بفهمیم که در دیدگاه دیگران، چه کسانی در جامعه شخصیت‌های تاثیرگذاری هستند و این افراد چه تفاوتی با بقیه دارند. بعد از جمع بندی و به اشتراک گذاشتن تجربیاتمان، استراحت کوتاهی می‌کنیم و بقیه زمان‌مان را به خرید کتاب می‌گذرانیم. 
بنابراین فراموش نکنیم که قبل از یک‌شنبه : 
۱) دفتر و مداد به همراه داشته باشیم.
۲) اگر وسیله‌ای به جز تلفن همراه برای ضبط صدا داریم به همراه بیاوریم. (لازم به گفتن نیست که آوردن تلفن همراه به کارزارها ممنوع می‌باشد.)
۳) پیشاپیش در مورد پرویز تناولی تحقیق کنیم تا با او بیشتر آشنا شویم.
۴) راستی پیشنهاد ما برای خرید حداکثر تاسقف ۶۰ تومان است. یعنی پیشنهاد می‌کنیم پول محدود با خودتان بیاورید، خوب دنبال کتاب مناسب بگردید، برچسب قیمت‌ها را بخوانید و سعی کنید بیش از ۶۰ هزار تومان خرید نکنید. (با این مبلغ حدودا دو یا سه کتاب رمان خوب و مناسب می‌توان خرید) رعایت این مورد الزامی نیست اما ارزشمند است.
۵) کمی دقت کنیم و هفت‌تا خوان این کارزار را پیدا کنیم...
 
یادآوری چند نکته:
♦️ لازم است تمام دخترانمان ساعت ۷:۳۰ 🕔 در مدرسه 🏡 متوسطه دوره اول دخترانه مفید (چه سرویسی و چه آنها که با اولیا می‌آیند) حضور داشته باشند.
♦️ پارک طالقانی مجاور با پل طبیعت و نزدیک به باغ کتاب می‌باشد.

لطفا حتما و حتما پیش از هر کارزار صبحانه مقوی میل نمایید تا سرحال و بانشاط در کنار دوستانتان حاضر شوید.

خواهشمند است قبل از ساعت 7:30 در مدرسه حاضر باشند.

در صورت هرگونه سوال با شماره تماس مدرسه (26402612) تماس فرمایید.

 

آدرس کانال اطلاع رسانی مدرسه: https://t.me/rmf3dm


١٦:٢٥ - يکشنبه ١٧ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٥٩٨٤    /    تعداد نمایش : ١٩٠خروج