متوسطه دوره ی اول دخترانه مفید

اخبار > گزارش پیشرفت تحصیلی


  چاپ        ارسال به دوست

گزارش پیشرفت تحصیلی

گزارش پیشرفت تحصیلیگزارش پیشرفت تحصیلی به روایت تصویر

يكشنبه همين هفته، جلسه گزارش پيشرفت تحصيلي دخترانمان در مدرسه برگزار شد.
با توجه به ميزان رضايتم از اين جلسه و نحوه برگزاري آن، فكر كردم نظراتم و مراتب تقدير و قدرداني خودم را اعلام كنم. نكات مثبت زيادي در مورد جلسه قابل ذكر است كه به ذكر چند مورد بسنده ميكنم :
١- فرآيند بررسي عملكرد دخترانمان و ارائه بازخورد به آنها به قدري خوب برنامه ريزي شده بود كه بچه ها قادر به خودارزيابي  و تحليل كلاس درس و ميزان تسلط شان در موارد تدريس شده ميشدند. خودارزيابي و شناخت نقاط ضعف و قوت، گام اول در بهبود عملكرد افراد است و اينكه دخترانمان از اين سن بتوانند اين مهارت را تقويت كنند و اين فرصت توسط معلمان و مسئولان مدرسه در اختيارشان قرار مي گيرد جاي تقدير فراوان دارد.
٢-روي گشاده، نگاه مثبت انديشانه و رويكرد كشف و ارائه راه حل توسط معلمان و مسئولان مدرسه براي من ستودني بود. بعد از اينكه به منزل آمدم، فكر ميكردم اين حجم از دلسوزي و مثبت انديشي معلمان و مسئولان و درايت آنها در بيان راه حلها و نقاط قابل بهبود دخترانمان  مثال زدني است. اعتراف مي كنم در مواردي حس كردم دلسوزي و نگاه مثبت معلمان و مسئولان به دخترانمان از منِ مادر، بيشتر است!
٣- پذيرا بودن پيشنهادات ارائه شده توسط دخترانمان به معلمان به منظور بهبود فرآيند يادگيري شان، منش و رفتاري است كه من در مدرسه اي نديده ام.
٤-با شواهد و رفتارهاي كه ديدم درك كردم شيوه تدريس شناختي در اين مدرسه شعار نيست و در يكايك دست اندركاران مفيد نهادينه شده است.  در پايان اعلام مي كنم كه واژه"مدرسه زندگي" الحق و والانصاف  شايسته مدرسه مفيد است و من به نوبه خودم از يكايك مسئولان و معلمان بزرگوار مدرسه قدرداني ميكنم و برايشان آرزوي سلامت و توفيق روزافزون دارم.
راهتان پر رهرو باد
مريم نجفي- مادر ستايش جانِ ذهبيون١٠:٣٦ - شنبه ٦ خرداد ١٣٩٦    /    شماره : ٥٢٣٤    /    تعداد نمایش : ٤٩٨خروج